برسام سیر

بلک فرایدی در ترکیه

23 آبان ، 1400
برسام سیر آریا

بلک فرایدی یا جمعه سیاه ابتدا در آمریکا و سپس کشورهای دیگری چون کانادا، سنگاپور، بریتانیا، برزیل، مکزیک، هند، ترکیه، فرانسه و بسیاری از کشورهای سراسر جهان نیز رواج دارد و میزان فروش اجناس در این روز حداقل پنج برابر روزهای معمولی می‌شود. 
بلک فرایدی در ترکیه در تاریخ 26 نوامبر (5 آذر) شروع می شود. بلک فرایدی (جمعه سیاه )در ترکیه، با سایر کشورهای جهان متفاوت می باشد. زیرا این حراج به مدت ۱ هفته در شهرهای بزرگ ترکیه از جمله استانبول، ازمیر، آنکارا برقرار است. 

در روز بلک فرایدی، تخفیف های چشمگیری بر روی تمامی اجناس زده می شود. به همین دلیل عده زیادی بلک فرایدی را بهترین روز برای خرید می دانند. اصطلاحا خرید بلک فرایدی، خریدی است که صرفه اقتصادی زیادی دارد و بسیار توصیه می شود.  بسیاری از کارکنان در این روز سرکار نمی روند. در حقیقت کارفرمایان هم اجازه می دهند تا کارکنان، آن روز را آزاد بوده و به جای کار، اقلام مورد نیاز سال نو را بخرند. 
در این روز می توانید کالاهای موردنظرتان را از مراکز خرید، با ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف خریداری کنید. در حراج بلک فرایدی یا جمعه سیاه ترکیه اجناسی مانند وسایل خانگی، کفش و پوشاک، لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی مثل کنسول بازی، محصولات اپل و دوربین های دیجیتال به فروش می رسد.زیاد لوازم خانگی نخرید چون قیمت آن‌ها به‌صورت عمده چندان تغییر نخواهد کرد.
از دست‌فروش‌ها خرید نکنید. اغلب آن‌ها اجناس تقلبی را در این روز به فروش می‌رسانند.
برای لباس‌های زمستانی معمولا قیمت قبل از تخفیف را گران‌تر می‌نویسند و با تخفیف به قیمت اصلی می‌رسانند. حتما قبل از خرید، از قیمت اجناس آگاهی داشته باشید. 
اگر قصد دارید در این حراج حضور داشته باشید از تورهای بلک فرایدی جا نمانید.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt