banner

تور کوش آداسی نوروز 1403

تور کوش آداسی نوروز 1403؛ بهترین فرصت برای سفر به جزیره پرنده

تور کوش آداسی یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر به ترکیه در تعطیلات سال نوی خورشیدی است. اگر قصد دارید تعطیلات نوروز را در کشوری دیگر و در مقصدی جدید بگذرانید، حتما کوش آداسی را امتحان کنید. در نوروز 1403 بسیاری از هتل‌های تعطیل در زمستان، بازگشایی شده و برنامه‌های ویژه‌ای برای خیل عظیم میهمانان ایرانی خود ترتیب می‌دهند. همچنین سرما و رطوبت هوا تا حد زیادی کاهش می‌یابد و حتی آسمان ترکیه هم برای پذیرایی از گردشگران آریایی آماده می‌شود. به‌همین‌دلیل خرید تور نوروزی کوش آداسی و سفر به این شهر در تعطیلات ابتدای بهار، طرفداران زیادی دارد. از شما دعوت می‌کنیم تا با جزئیات تور کوش آداسی نوروز آشنا شوید.

کوش آداسی شهری در نوار ساحلی غرب ترکیه، در مجاورت دریای اژه است که تاریخی پرفرازونشیب دارد. نام این شهر از دو واژۀ «کوش» و «آدا» تشکیل شده که به معنای «جزیرۀ قوش» ترجمه می‌شود. اگر تصاویر این منطقه را دیده باشید، شکلی از جزیره را دیده‌اید که در آب‌های نیلگون دریای اژه پیش رفته و با کشتی‌های تفریحی لنگرانداخته در ساحل، خودنمایی می‌کند. این کشتی‌ها، که به کشتی تفریحی کروز معروف هستند، یکی از جذاب‌ترین تفریحات کوش آداسی به شمار می‌روند. اگر نوروز به این شهر سفر کنید، می‌توانید سوار بر این کشتی‌ها در اطراف جزیره گشت بزنید و منظرۀ غروب آفتاب را در دریای زلال و بکر آن تماشا کنید.

قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403

اگر برایتان این سوال پیش آمده که چرا قیمت تور نوروز کوش آداسی گران‌تر از سایر روزهای سال است، باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت تورهای گردشگری به میزان تقاضا بستگی دارد. به‌عبارتی هرچه میزان درخواست گردشگران برای شرکت در توری بیشتر باشد، قیمت تور بالاتر می‌رود.

هزینه تور نوروز کوش آداسی نیز برهمین‌اساس تعیین می‌شود. بنابراین، با توجه به اینکه بسیاری از ایرانیان تعطیلات سال نو را برای سفر انتخاب می‌کنند، طبیعی است که قیمت تور کوش آداسی uall گران‌تر از دیگر ماه‌های سال باشد. ضمن اینکه آب‌وهوای خوب و آفتاب درخشان سواحل ترکیه در فصل بهار، اجازۀ لذت‌بردن از تفریحات ساحلی و بازی‌های آبی را فراهم می‌کند. بعلاوه بسیاری از هتل‌ها به مناسبت آغاز سال نوی خورشیدی برنامه‌های ویژه‌ای دارند و شهر، حال‌وهوای تحویل سال را به خود می‌گیرد. همۀ این دلایل باعث می‌شود قیمت تور کوش آداسی هتل 5 ستاره uall بیشتر از سایر روزهای سال باشد.

تور ارزان کوش آداسی نوروز 1403

برای اینکه برای سفر به کوش آداسی مبلغ کمتری بپردازید، می‌توانید بلیط هواپیمای اقتصادی‌تر و هتل‌هایی با سطح خدماتی ضعیف‌تر را انتخاب کنید. معمولا قیمت بلیط ایرلاین‌های داخلی کمتر از بلیط هواپیماهای ایرلاین‌های خارجی مانند ترکیش ایر هستند. همچنین، اگرچه بخشی از لذت سفر به اقامت در هتل‌های آل (All) و یوآل (uAll) کوش آداسی است، اما هتل‌های 3 و 4 ستاره با کیفیت خدمات معمولی‌تر نیز می‌تواند سفری لذت‌بخش را برایتان رقم بزند.

بنابراین اگر به دنبال تور ارزان کوش آداسی نوروز 1403 هستید، می‌توانید تورهایی با بلیط ارزان‌تر و هتل‌های معمولی‌تر را انتخاب کنید. البته اگر تور لحظه آخری کوش آداسی را هم بیابید، می‌توانید با هزینه‌ای کمتر به جزیره پرنده سفر کنید.

تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 1403

تور لحظه آخری به توری گفته می‌شود که تا آخرین روزهای نزدیک به سفر به حدنصاب نرسیده و هنوز ظرفیت دارد. به همین دلیل و برای جلوگیری از ضرر بیشتر، آژانس‌های گردشگری تصمیم می‌گیرند تورهای عادی را با تخفیف به فروش برسانند.

اما با توجه به استقبال بالای مسافران از تورهای نوروزی، طبیعی است که ظرفیت چنین توری به سرعت تکمیل شود. بنابراین خیلی بعید است که بتوانید تور لحظه آخری نوروز کوش آداسی را پیدا کنید. درنتیجه توصیه می‌کنیم خرید تور را به‌هیچ‌وجه به تعویق نیندازید و اگر قصد سفر به کوش آداسی در تعطیلات نوروز 1403 را دارید، همین الان برای رزرو آن اقدام کنید.

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی نوروز 1403

یکی از گزینه‌های پیش روی گردشگران تور ترکیه سفر با تور ترکیبی کوش آداسی است. به دلیل فاصله نزدیک کوش آداسی به ازمیر و همچنین از این جهت که کوش آداسی فرودگاه ندارد، تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی نوروز 1403 از طرفداران زیادی برخوردار است. ازمیر شهری در فاصلۀ 100 کیلومتری کوش آداسی است که بناهای تاریخی زیبایی دارد. فرودگاه عدنان مندرس نیز فرودگاه بین‌المللی ازمیر است. خوشبختانه پرواز مستقیم تهران ازمیر از فرودگاه امام خمینی به مقصد این فرودگاه انجام می‌شود. به همین دلیل تور نوروزی ازمیر کوش آداسی 1403 فرصتی مناسب برای علاقمندان به بناهای تاریخی است تا در کنار بازدید از بناهای باستانی ازمیر، از تفریحات ساحلی و برنامه‌های نوروزی هتل‌های کوش آداسی نیز بهره‌مند شوند.

بهترین زمان خرید تور کوش آداسی نوروز

مناسبترین زمان برای خرید تور نوروزی کوش آداسی اواخر پاییز یا اوایل زمستان است. اغلب تورهای نوروزی در این بازۀ زمانی به فروش می‌رسد و اگر به‌موقع اقدام نکنید، ممکن است از سفری دوست‌داشتنی که برای آن اشتیاق دارید، جا بمانید. شما می‌توانید تور نوروزی کوش آداسی را برای هفته اول عید، هفته دوم و یا پس از تعطیلات نوروزی خریداری کنید.

تور نوروزی کوش آداسی در هفته اول عید

بهترین زمان سفر به کوش آداسی در تعطیلات نوروز، هفته ابتدایی آن است. برای اینکه لحظۀ تحویل سال را در هتل محبوب خود، کنار ساحل یا در هر نقطه‌ای از کوش آداسی که دوست دارید، بگذرانید، لازم است اواخر اسفند به مقصد ازمیر پرواز کنید. تور کوش آداسی نوروز 1403 می‌تواند تجربه‌ای جالب، متفاوت و هیجان‌انگیز از تحویل سال نوی خورشیدی باشد. بسیاری از هتل‌ها برنامۀ ویژه‌ای برای ایرانیان تدارک دیده و جشن و کمپین‌های مختلفی برگزار می‌کنند. بنابراین طبیعی است که قیمت هتل و تور در هفته اول نوروز افزایش یابد. ضمن اینکه میزان استقبال از این تور بالا بوده و به احتمال بسیار زیاد، به سرعت تکمیل ظرفیت شود. بنابراین اگر قصد تحویل سال 1403 در کوش آداسی را دارید، بهتر است اوایل زمستان برای خرید تور نوروزی کوش آداسی اقدام کنید.

تور نوروز کوش آداسی در هفته دوم عید

هفته دوم عید نوروز از جمعیت گردشگران کاسته می‌شود. ضمن اینکه هوا نیز کمی گرم‌تر شده و شرایط برای استفاده از سواحل و پارک‌های آبی کوش آداسی مهیاتر است. در این بازۀ زمانی، قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403 و هتل‌ها کمی کاهش پیدا می‌کند. حتی ممکن است بتوانید تور نوروز لحظه آخری کوش آداسی را هم پیدا کنید. بنابراین اگر قرار نیست هفته دوم عید نوروز سر کار باشید و فرصت کافی برای مسافرت را دارید، بهتر است این زمان را برای سفر به کوش آداسی انتخاب کنید.

تور کوش آداسی بعد از تعطیلات عید نوروز

آب و هوای کوش آداسی در نیمه فروردین‌ماه مساعدتر شده و از میزان رطوبت هوا نیز کاسته می‌شود. این زمان بهترین فرصت برای تور کوش آداسی بهار 1403 است. چراکه از طرفی از جمعیت گردشگران کاسته شده و شهر خلوت‌تر است؛ و از طرفی دیگر، میزان هزینۀ هتل‌ها و قیمت تور کوش آداسی کاهش پیدا می‌کند. این زمان برای کسانی که شغل خودشان را دارند و نیازی نیست بعد از تعطیلات سر کار بروند، بسیار مناسب است. البته در نظر داشته باشید که ممکن است برنامه نوروزی هتل‌ها تمام شود و شهر حال‌وهوای تحویل سال نو را نداشته باشد. بااین‌حال لذت بردن در هوای مطبوع و بهاری کوش آداسی و لذت آفتاب گرفتن در سواحل زیبای آن در خلوتی، چیزی نیست که رایج و همیشگی باشد!

پکیج تور کوش آداسی نوروز 1403 برسام سیر آریا

با خرید پکیج تور کوش آداسی عید 1403 برسام سیر آریا می‌توانید رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی تا هتل و بالعکس و دریافت بیمۀ مسافرتی خود را به ما بسپارید. ضمن اینکه در طول سفر، لیدری مجرب و مسلط به زبان ترکی استانبولی نیز در کنار شما خواهد بود تا در صورت نیاز، راهنمایتان باشد. اگر تور ترکیبی کوش آداسی نوروز 1403 را خریداری کنید، جابه‌جایی شما بین شهرهای مختلف نیز بر عهدۀ آژانس مسافرتی خواهد بود.

به طور خلاصه خدمات تور نوروزی کوش آداسی 1403 شامل موارد زیر است:

 • بلیط هواپیما رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه سفر
 • رزرو هتل
 • تورلیدر مجرب
 • پشتیبانی مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای تور کوش آداسی نوروز 1403

خوشبختانه تور کوش آداسی به ویزا نیاز ندارد! شما می‌توانید تنها با دردست‌داشتن گذرنامه و مدارک شناسایی، به هرنقطه از ترکیه که می‌خواهید، سفر کنید. البته پیش از خرید تور حتما به تاریخ اعتبار پاسپورت خود دقت کنید. گذرنامه شما باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد. همچنین پرداخت عوارض خروج از کشور نیز برعهدۀ مسافران است. اگر برای بار اول از کشور خارج می‌شوید، باید 400 هزارتومان بپردازید. این مبلغ برای بار دوم به 600 هزار تومان و برای مسافرانی که بیشتر از دو بار از کشور خارج شده‌اند، به 800 هزار تومان افزایش می‌یابد. البته تا پایان سال، ممکن است این رقم تغییر کند. بنابراین برای اطلاع از شرایط و مدارک دقیق مورد نیاز هنگام خروج از کشور، با آژانس برگزارکنندۀ تور در تماس باشید.

تور هوایی کوش آداسی نوروز 1403

پروازهای داخلی تهران ازمیر با ایرلاین‌های ماهان ایر، قشم ایر، معراج، ایران ایر و کیش ایر انجام می‌شود. البته ایرلاین‌های خارجی مانند ترکیش ایر و پگاسوس نیز مستقیما به تهران پرواز دارند. بنابراین شما می‌توانید متناسب با بودجۀ خود، یکی از بلیط‌های اقتصادی، بیزنس یا فرست کلاس هریک از این ایرلاین‌ها را انتخاب کنید و با تور هوایی کوش آداسی نوروز 1403 به ازمیر بروید. به محض فرود در ازمیر، ترانسفر فرودگاهی به هتل در کوش آداسی و بالعکس، در اختیار شما خواهد بود.

فاصله هوایی تهران تا ازمیر حدود 2150 کیلومتر است. در شرایط نرمال آب‌وهوایی، این مسیر در عرض 3 ساعت طی خواهد شد. از فرودگاه عدنان مندرس ازمیر تا کوش آداسی نیز مسافتی به طول 67 کیلومتر وجود دارد که حدودا یک ساعت برای طی آن لازم است. بنابراین، برای رسیدن از تهران به کوش آداسی و بدون احتساب معطلی‌های داخل فرودگاه، حدود 4 ساعت در راه خواهید بود.

هتل‌ های کوش آداسی در نوروز 1403

اگر قصد سفر به کوش آداسی را دارید، بهتر است قبل از سفر هتل اقامت خود را انتخاب کنید. بهترین هتل های کوش آداسی در نوروز 1403 عبارتند از:

 • هتل پاین بی ریزورت کوش آداسی (Pine Bay Holiday Resort)
 • هتل کرومار افسوس بیچ اند اسپا کوش آداسی (kurmur effesus)
 • هتل رامادا ریزورت کوش آداسی (ramada resort kusadaci)
 • هتل آکوا فانتزی کوش آداسی (aqua fantacy kusadasi)
 • و ...

خرید تور کوش آداسی نوروز 1403 با بهترین قیمت از برسام سیر آریا

آژانس هوایی برسام سیر آریا، مجری مستقیم تور ترکیه و سایر انواع تور خارجی است. شما می‌توانید با بررسی قیمت و شرایط هر تور، بهترین تور کوش آداسی نوروز 1403 را انتخاب کرده و آن را رزرو کنید. از اولین لحظۀ خرید تا پایان سفر، پشتیبانی ما همراه شما مسافران و گردشگران عزیز خواهد بود. فراموش نکنید که رزرو تور نوروزی کوش آداسی را از چند ماه زودتر انجام دهید؛ چراکه ممکن است با تکمیل ظرفیت تور مواجه شده و از گذراندن تعطیلات در جزیره پرنده جا بمانید.

 • هزینه سفر به کوش آداسی در تور نوروز 1403

  در سفر اقتصادی به کوش آداسی، روزانه حدود 800 لیر نیاز خواهید داشت. البته این هزینه رزرو هتل و بلیط هواپیما را در بر نمی‌گیرد و فقط شامل خوردوخوراک و حمل‌ونقل شما در شهر می‌شود. مسافران قبلی کوش آداسی برای وعده‌های غذایی روزانه حدود 202 لیر و برای هر مسیر 42 لیر هزینه کرده‌اند. البته در صورت رزرو تور نوروز کوش آداسی uall نیازی به پرداخت هزینۀ جداگانه برای وعده‌های غذایی و میان‌وعده‌ها نخواهید داشت.

 • جاذبه های کوش آداسی در نوروز 1403

  در اطراف کوش آداسی بناهای باستانی زیادی وجود دارد که گواه تاریخ غنی این شهر است. طبیعت زیبا و سواحل کوش آداسی آن را به یکی از محبوب‌ترین شهرهای ترکیه تبدیل کرده است. برخی از معروف‌ترین جاهای دیدنی کوش آداسی عبارتند از:

  • جزیره‌ کبوتر
  • پارک آبی آکوآ فانتاسی
  • شهر باستانی اِفِسوس (Ephesus)
  • شهر تاریخی پرینه (Perine)
  • شهر تاریخی میلتوس (miletus)
  • معبد با شکوه دیدما (didyma)
 • بهترین هتل ها در تور کوش آداسی نوروز 1403

  برخی از بهترین هتل های کوش آداسی در نوروز عبارتند از:

  • هتل‌های لوکس آکوا فانتزی
  • هتل 5 ستاره پاین بی ریزورت
  • هتل 5 ستاره اتیوم سی لایت بیچ ریزورت
  • هتل 5 ستاره هتل رامادا ریزورت کوش آداسی
  • هتل 5 ستاره کاریزما دلوکس
  • هتل 4 ستاره آرورا
  • هتل 3 ستاره آتلانتیک هالیدی کلاب
 • مراکز خرید کوش آداسی
  • بازار بزرگ کوش آداسی
   آدرس: Dağ, Şöförler Sk., Kuşadası/Aydın, Turkey
  • مرکز خرید اسکالا نوا
   آدرس: Camikebir, Liman Cd., Kuşadası/Aydın, Turkey
  • پاساژ آکدوغان
   آدرس: Camikebir, Kahramanlar Cd. No:۱۵, Kuşadası/Aydın, Turkey
  • مرکز چرم کوش آداسی
   آدرس: Camikebir mahallesi Barbaros Hayrettin No:۱۵ Kusadasi, Paşa Sk, Turkey
  • فروشگاه هاجیوات
   آدرس: Alacamescit, Yıldırım Cd. No:۷, Kuşadası/Aydın, Turkey
  • مرکز خرید AVM
   آدرس: Alisveris Ve yasem Merkezi, Kavora Sk, Suleyman Demiral Blv, Kuşadası/Aydın, Turkey
 • شماره تلفن های ضروری کوش آداسی
  • پیش شماره ترکیه: 0090
  • پیش شماره کوش آداسی: 256
  • پلیس ترکیه: 155
  • پلیس راهنمایی و رانندگی: 154
  • پلیس ساحلی: 158
  • پلیس توریستی: 02125274503
  • اورژانس: 112
  • آتش نشانی: 110
 • حداکثر بار در تور هوایی کوش آداسی نوروز 1403

  حداکثر بار اضافی در تور هوایی کوش آداسی به کلاس پروازی شما بستگی دارد. این رقم بر اساس نوع بلیط هواپیما به شرح زیر است:

  • اکونومی: 30 کیلوگرم
  • بیزنس: 40 کیلوگرم
  • فرست کلاس: 50 کیلوگرم

سوالات متداول

 • قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403 چقدر است؟
  قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403 با افزایش تقاضا، افزایش می‌یابد؛ اما نمی‌توان عدد مشخصی را تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق تورهای نوروزی کوش آداسی به بالای همین صفحه مراجعه کنید.
 • از چند وقت قبل برای خرید تور کوش آداسی نوروز 1403 اقدام کنیم؟
  اگر قصد خرید تور کوش آداسی نوروز 1403 را دارید، از 3 ماه قبل سایت برسام سیر آریا را بررسی کنید. توصیۀ ما این است که برای خرید تور لحظه آخری کوش آداسی منتظر نمانید؛ چراکه ظرفیت تورهای نوروزی معمولا بسیار زود تکمیل می‌شود.
 • برای خرید تور کوش آداسی نوروز چه مدارکی لازم است؟
  به یاد داشته باشید که قبل از خرید تور کوش آداسی عید 1403 پاسپورت شما باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.
 • چگونه تور نوروز 1403 کوش آداسی را رزرو کنیم؟
  برای رزرو تور کوش آداسی نوروز 1403 از بالای همین صفحه، پکیج مورد نظرتان را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را در فرم ثبت‌نام پر کنید. کارشناسان ما به محض دریافت درخواست شما، با شماره‌های ثبت‌شده تماس برقرار خواهند کرد.