banner

تور اروپا نوروز 1403

سایر تورهای پیشنهادی تور اروپا نوروز 1403

درباره اروپا

اروپا یا قاره سبز دومین قاره کوچک دنیا در شمال غربی قاره آسیا قرار گرفته است و رشته کوه های اورال، قاره اروپا را از قاره آسیا جدا می کند.قاره اروپا دارای 50 کشور است که یازده درصد جمعیت جهان را تشکیل می دهند.زیبایی و دلربایی قاره اروپا را با تورهای اروپا تابستان 97 کشف کنید.از غذاهای خوش طعم فرانسوی تا بستنی های ژلاتو ایتالیایی و طعم بسیاری از خوراکی های لذیذ دیگر را خواهید چشید، همچنین اروپا دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است به همین دلیل سالانه توریست ها و گردشگران بسیاری تعطیلات خود را در این قاره زیبا سپری می کنند.تور های ارزان قیمت اروپا آژانس مسافرتی برسام سیر آریا، خاطرات فراموش نشدنی ای را برای شما به وجود خواهد آورد به این دلیل که دیگر شما استرس برنامه ریزی برای بازدید از جاذبه ها را نخواهید داشت همچنین سفر و اقامت با قیمت منصفانه تری برای شما تمام خواهد شد.

چرا تورهای اروپا آژانس مسافرتی برسام سیر؟

آژانس مسافرتی برسام سیر با ارائه تورهای لحظه آخری اروپا و تور ارزان قیمت اروپا تابستان 97  که شامل تور پاریس، تور صربستان، تور اسپانیا، تور اتریش و تور ایتالیا است شرایط را به گونه ای برای مسافران فراهم می کند که با کمترین هزینه، بهترین سفر را تجربه نمایند. آژانس مسافرتی برسام سیر لیست قیمت‌های متفاوتی از تور اروپا را در اختیار مسافران قرار می‌دهد تا با توجه به بودجه و امکانات دلخواه، بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. قیمت تور اروپا با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و باقی خدمات و امکانات ارایه شده در تور، متغیر است.

آب و هوای اروپا

به صورت کلی اروپا را از نظر آب و هوا می توان به پنج منطقه تقسیم کرد:
قسمت شمالی اروپا یا شبه جزیره اسکاندیناوی دارای آب و هوای سرد و قطبی می باشد.
قسمت شمال شرقی اروپا دارای آب و هوای قاره ای است که تابستان های خیلی گرم و زمستان های خیلی سردی دارد.
قسمت جنوبی قاره اروپا که در مجاورت دریا مدیترانه است، دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد.کشورهایی که دارای آب و هوا مدیترانه ای هستند دارای زمستان های معتدل و مرطوب و تابستان های گرم و خشک می باشند.
قسمت مرکزی و شرق قاره اروپا آب و هوای سردی دارند و به دلیل فاصله بسیاری که از دریا و اقیانوس ها دارند آب و هوای این مناطق خشک هم می باشد.

بهترین زمان برای سفر به فرانسه

شهر پاریس پایتخت کشور فرانسه و یکی از مهمترین شهرهای دنیا در ضمینه هنر، مُد و لباس، غذا و فرهنگ است.اگر قصد سفر به شهر زیبای پاریس با تور اروپا تابستان 97 را دارید لازم است بدانید که پاریس در ماه های خرداد الی شهریور (June – Auguste) دارای آب و هوایی با میانگین 21 درجه سانتی گراد است و زمان بسیار مناسبی برای بازدید از جاذبه های گردشگری پاریس است همچنین ماه های شهریور الی آبان (September – October) نیز زمان مناسبی برای سفر به شهر پاریس است.

بهترین زمان سفر به اتریش

شهر وین پایتخت کشور اتریش است که این شهر زادگاه بسیاری از موسیقیدانان تاریخ بوده است به همین دلیل شهر وین را شهر موسیقی نامیده اند. شهر وین سالانه میزبان بسیار زیادی از علاقمندان به موسیقی می باشد.اگر شما هم قصد سفر به وین به همراه تور ارزان اروپا را دارید بهتر است که از وضعیت آب و هوای شهر وین باخبر باشید.وین دارای بارندگی زیادی است طوری که حتی در گرمترین ماه سال هم بارندگی دارد و معمولا در ماه های آبان تا اسفند (November – February) میانگین درجه هوا 10 درجه سانتی گراد و در ماه های اسفند تا خرداد (March – May) میانگین درجه هوا به 4 الی 15 درجه سانتی گراد میرسد پس فصل های بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به اتریش است.

بهترین زمان سفر به صربستان

پایتخت کشور صربستان شهر زیبا بلگراد است. به دلیل قرار گرفتن کشور صربستان در شبه جزیره بالکان این کشور دارای آب و هوا قاره ای است و به همین خاطر تابستان های بلگراد گرم و زمستان های سردی دارد البته قسمت جنوبی صربستان که مرتفع می باشند دارای تابستان های خنکتری نسبت به سایر نقاط صربستان می باشند بنابراین بهترین زمان سفر به صربستان با تور تابستان اروپا ماه های اردیبهشت الی مهر (May – September) است.

بهترین زمان سفر به اسپانیا

بهترین زمان برای سفر به اسپانیا در فصل های بهار و پاییز است، در ماه های فروردین الی خرداد (April – June) و شهریور الی آبان (September – October)  آب و هوا برای مسافرت بسیار مناسب است.آب و هوای اسپانیا در تابستان گرم می باشد مخصوصا شهرهای داخلی مانند مادرید و کوردوبا، در ماه های تیر الی شهریور (July – August) اوج سفر مسافران به اسپانیا است و سواحل مدیترانه بسیار شلوغ است پس بهتر است که با تورهای بهار لحظه آخری اسپانیا و تورهای پاییز اروپا به این کشور سفر کنید اما اگر قصد سفر به شهرهای شمالی اسپانیا مانند سن سباستین را دارید ماه های تیر الی شهریور (July – August) بهترین زمان برای سفر است.

بهترین زمان سفر به ایتالیا

بهترین زمان برای سفر به ایتالیا فصل بهار (April – June) و فصل پاییز (September – October) زمانی که تعداد کمتری توریست و گردشگر به ایتالیا سفر می کنند است به همین خاطر ماه های فصل تابستان شلوغ و گران نیستند و قیمت ها کمتر می باشند  همچنین دمای هوا معتدل تر نیز می باشد.ایتالیادر فصل زمستان دارای آب و هوای مرطوب و سردی است.