جاذبه های گردشگری کاپادوکیا

 • کاپادوکیا و هتل های غارشکل

  کاپادوکیا یک منطقه بزرگ است که حتی اگر شما بخواهید با ماشین خودتان هم به آنجا سفر کنید باز هم به دلیل بزرگ و پیچیده بودن آنجا نیازمند یک راهنمای حرفه ای هستید و ازطرفی به دلیل گران بودن هزینه ی رانندگی در کاپادوکیا، بهتون پیشنهاد می کنم حتما از تورهای کاپادوکیا بهره ببرید.
 • تور های هیجان انگیز بالن سواری کاپادوکیا

  همه دوست دارند مانند یک پرنده سبک بال باشند و بر فراز آسمان بی کران پرواز کنند. این یک رویا بزرگ برای انسان است. اکنون می توانید رویای خود را با تور کاپادوکیا تحقق بخشید. کاپادوکیا شهری عجیب و رویایی در ترکیه است.

رویدادها کاپادوکیا

دانستنی های سفر کاپادوکیا

 • سوغات کاپادوکیا

  سوغات خریدن از لذت بخش ترین قسمت های سفر است. در این مطلب مهمترین و معروفترین سوغات کاپادوکیا رو بهتون معرفی می کنیم . حتما می دانید وقتی برای سفر وسیله برمی دارید، باید لباس های معمولی، ابزارهای هوشمند، دوربین، وسایل ضروری شخصی بهداشتی انتخاب کنید.
 • کاپادوکیا کجاست ؟

  میلیون ها سال پیش فوران های شدید آتشفشان کوه Erciyes فلات اطراف را پوشش داد. باد و آب و هوا سنگ های آتشفشانی نرم را به صدها ستون های عجیب و غریب ، مخروط ها و "دودکش های پری" در رنگ های مختلف از رنگ صورتی تا سبز و زرد تبدیل کرده است. از زمان قدیم، مردم این سنگهای نرم را توخالی کرده اند و کلیساها و صومعه های غار شکل بی شماری ساخته اند.