غواصی در آبهای زلال مارماریس

17 بهمن ، 1397
برسام سیر آریا
0 کامنت

غواصی یک ورزش بسیار محبوب است و غواصان حرفه ای و واجد شرایط همراه شما خواهند بود. 
غواصی فرصتی است برای آشنایی با زندگی زیر دریا. این یکی از محبوب ترین کارهایی است که در سفر به مارماریس می توانید انجام دهید.
 مبتدیان، فرصت های شگفت انگیزی برای امتحان کردن سفرهای دریایی دارن و با توجه به شرایط تورها و نوع امکانات (راهنمایی های آموزشی، ناهار و تجهیزات کامل ) می توان آنها را انتخاب کرد.


غواصی در آبهای زلال مارماریس

 هر شیرجه حدود 40 دقیقه طول خواهد کشید. شما 45 دقيقه اطلاعات مفصل درباره قوانين غواصی را دريافت خواهيد کرد. به دنبال آموزش، غواصان یاد خواهند گرفت که چگونه روی سطح نفس بکشند. 
هر مبتدی در حدود 5 متر گام به گام با یک دستیار قدم بر می دارد. شما ابتدا 3 متر به پایین می روید و می توانید ماهی ها را در حالی که غذا می خورند و یا عبور می کنند ببینید و فیلم ها و عکسهای جذابی بگیرید. در اینجا تمام غواصان با اطمینان می توانند از دنیای زیر آب لذت ببرند. 


غواصی در آبهای زلال مارماریس

غواصان با تجربه با گروه حداکثر 4 نفر و یک راهنما با کارت های مربی گری پایین می روند. آنها می توانند با توجه به نوع گواهینامه خود، غواصی را انجام دهند. بعضی از تورها شامل ناهار است. با این تورها می توانید از دنیای زیر آب لذت ببرید و به دنبال کشف هشت پاها و مارماهی ها باشید. 
با تورهای مارماریس به این شهر رویایی سفر کنید و حتما از این تورهای جذاب غواصی بهره ببرید. 

غواصی در آبهای زلال مارماریس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی