برسام سیر

برج گالاتا استانبول

27 دی ، 1397
برسام سیر آریا

برج گالاتا، یکی از قدیمی ترین برج های استانبول است. این برج با 63 متر ویا (206 فوت) ارتفاع، نمایی پانوراما از شهر قدیمی را فراهم می کند و دقیقاً در قسمت شمالی شاخ طلایی قرار گرفته است.
برج گالاتا که از مکان های تاریخی استانبول است در قرن 14 توسط مستعمره ژنوایی به عنوان بخشی از دیوار دفاعی اطراف منطقه در گالاتا و مقابل Constantinopolis باستان ساخته شده است. آنها برج را به عنوان "Christea Turris" یا "برج مسیح" نیز نامگذاری کردند.  


برج گالاتا استانبول

Genoese در تجارت با بیزانس درگیر شدند و برج برای نظارت بندرگاه در شاخ طلایی استفاده می شد. همچنین پس از فتح قسطنطنیه توسط مهمت دوم، از آن برای تشخیص آتش سوزی در شهر استفاده شد.
حصارفن احمد شکبی (Hezarfen Ahmet Celebi ) اولین کسی بود که پرواز ترک را در دوران امپراطوری عثمانی در قرن 17 انجام داد.
او بالهای پرنده را طراحی و جریان هوا را مطالعه کرد و با پریدن از برج گالاتا وی در ناحیه اسکودار آسیا و در فاصله ی6 کیلومتری (4 مایلی) فرود آمد.
در سال 1967 بعد از جمهوری، برج گالاتا دوباره بازسازی شد و بازدید برای عموم مردم آزاد شد. یک کافه تریا در بالای برج وجود دارد، همچنین یک باشگاه شبانه، که پس از آخرین بازسازی در سال 2013 بسته شده است. 


برج گالاتا استانبول

چندین آسانسور شما را به بالا می برد اما برای اینکه در تراس پانورامیک که 52 متر بالاتر از زمین است ؛ قرار بگیرید، هنوزهم سه طبقه ی دیگر وجود دارد.
یک مغازه کوچک فروش سوغات در داخل برج و در قسمت ورودی فروش بلیط واقع شده است.


برج گالاتا استانبول

شماره تماس : 8180 293 212 90+
زمان بازدید : همه روزه از صبح زود تا نیمه شب 
قیمت بلیط : 25لیر


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt