برسام سیر

بزرگترین پارک آبی اروپا در کوش آداسی

02 بهمن ، 1397
برسام سیر آریا

کوش آداسی قطب گردشگری ترکیه است که در جنوب ساحل دریای اژه واقع شده است و در تعطیلات و به خصوص در فصل تابستان گردشگران زیادی به این شهر می روند . پارک های آبی کوش آداسی، از جاذبه های گردشگری این منطقه محسوب می شوند که در اینجا به معرفی آنها می پردازیم .


1- پارک آبی آدالند کوش آداسی  Adaland Aquapark Kusadasi

آدالند(Adaland) بزرگترین پارک آبی در اروپاست. این پارک تا مرکز کوش آداسی حدوداً 7 کیلومتر و تا ازمیر 80 کیلومتر فاصله دارد و در فضایی به وسعت 25 هکتار ساخته شده است.
پارک آبی آدالند مناسب انواع سلیقه هاست . در این پارک آبی انواع سرسره های کوچک و بزرگ ، غواصی در استخر، استخر موج،استخر اقیانوس، رودخانه کُند، سقوط داخل آب، نمایش دلفین ها و حتی شرایط و امکانات آفتاب گرفتن در محیطی کاملا شاد و همچنین غذا ها و خوراکی هایی برای هر نوع سلیقه به چشم می خورد.   
هزینه ی ورودی این پارک آبی، برای کودکان زیر 4 سال رایگان، و برای 4 تا 9 سال در حدود 17 یورو و 10 سال به بالا در حدود 24 یورواست . 

آدالند بزرگترین پارک آبی کوش آداسی
آدالند بزرگترین پارک آبی کوش آداسی

2- پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی  Aqua Fantasy Aquapark Kusadasi

پارک آبی آکوا فانتزی در نزدیکی کوش آداسی و به سمت ساحل افسوس قرار دارد. این پارک دارای بازیها و ورزشهای آبی مختلفی ست .ورزشهای آبی همچون  والیبال ساحلی، واترپلو ، والیبال آبی و سالن آبی.
در این پارک ، استخر کم عمق برای کودکان، رودخانه ، رودخانه تنبل، سرسره های آبی و کلی اسباب بازی های آبی دیگه ای که بسیارهیجان انگیزند وجود دارد. 
واز بخشهای بسیار جذاب برای کودکان ، جزیره گنج است که بچه ها در تونل دزدان دریایی میتوانند بر روی برگهای زنبق پیاده روی نمایند و کلی هیجان را تجربه کنند. 
در اینجا افراد می توانند نوشیدنی های استوایی بنوشند و از کافه ها و رستورانهایی که در اطراف پارک وجود دارد استفاده کنند. 
فاصله این پارک تا کوش اداسی 10 کیلومترو تا فرودگاه عدنان مندرس 55 کیلومتر است.
هزینه ورودی پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی 20 یورو ست. 

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی  Aqua Fantasy Aquapark Kusadasiپارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی  Aqua Fantasy Aquapark Kusadasi

3- پارک آبی لانگ بیچ آکواریزورت کوش آداسی Long Beach Aqualand Resort Kusadasi

 لانگ بیچ آکواریزورت یکی از هتل‌های معروف کوش آداسی به حساب می‌آید که به خاطر پارک آبی خود محبوبیت خاصی میان گردشگران پیدا کرده است. این هتل در Long Beach که یکی از ساحل‌های بزرگ کوش آداسی ست قرار دارد. 
در این پارک آبی ، انواع سرسره‌های آبی، استخر شنای مخصوص بزرگسالان، دو استخر ویژه کودکان، قایق‌سواری وسالن مخصوص ورزش های آبی وجود دارد .
این پارک آبی برای استفاده ی عموم آزاد بوده و نیازی نیست که حتماً در هتل لانگ بیچ اقامت داشته باشید.

 پارک آبی لانگ بیچ آکواریزورت کوش آداسی Long Beach Aqualand Resort Kusadasi پارک آبی لانگ بیچ آکواریزورت کوش آداسی Long Beach Aqualand Resort Kusadasi

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt