برسام سیر

سفر به مارماریس

02 بهمن ، 1397
برسام سیر آریا

مارماریس یک شهر ساحلی و یک مقصد توریستی در جنوب غربی مدیترانه ، در استان موغلاست. این شهر یکی از محبوب ترین شهرهای ترکیه و بزرگترین استراحتگاه ها در سواحل اژه است.
در محیط اطراف آن، خط ساحلی طولانی، چشم اندازی زیبا از تپه هایی با پوشش گیاهی کاج، ورودی های جداگانه، سواحل شگفت انگیز، شهرهای باستانی، اسکله ها و هر نوع جاذبه ی دیگری وجود دارد ؛که در طول فصل گردشگری حدود 400000 نفر را می پذیرد.

مارماریس ترکیه

مارماریس را می توان به عنوان بهشت مدیترانه در نظر گرفت. همچنین این شهر، مرکز اصلی گردشگری قایقرانی و سفرهای آبی است.
 مارماریس دارای دسترسی آسان به فرودگاه Dalaman است. حمل و نقل در داخل شهر بسیارسازمان یافته است.
این شهر ساحلی، با طیف گسترده ای ازانواع هتل ها سروکار دارد، بنابراین شما احتمالا هتلی را انتخاب خواهید کرد که متناسب با بودجه شما باشد.
مارماریس با سواحل شنی، شیوه زندگی شب زنده داری و امکانات عالی برای خانواده ها، زوج ها و گروه های مختلف، محبوبیت زیادی دارد. فعالیت های ورزشی آبی در ساحل و داشتن پارک آبی، از جمله سرگرمی های مقرون به صرفه برای همه سنین هستند . 

مارماریس

در مارماریس همه چیز مثل یک رویای پایان ناپذیراست . یک روز عالی در سواحل مارماریس، یک روز سرگرم کننده در پارک های آبگرم مارماریس، یک شب پر جنب و جوش در کلابهای شبانه مارماریس، سفر قایقرانی روزانه به دالیان، شرکت در سفرهای قایقرانی روزانه به معبد های اطراف، ورزش های آبی، دوچرخه سواری، شرکت در تور روستاهای مارماریس و صرف غذا در رستوران های لوکس، از نکات جالب توجه این شهر توریستی ست.

قایقرانی در مارماریس

Icmeler استراحتگاه ساحلی زیبا به مساحت 8 کیلومتر و دارای جنگلهای کاج همیشه سبزاست که مقابل کوههای باشکوه  درساحل دریای مدیترانه و دریای اژه قرار دارد . 
بسیاری از سواحل شنی زیبا و خلیج های دیدنی در داخل و اطراف مارماریس وجود دارد. سفرهای قایقرانی روزانه برای خلیج های جدا شده و برای دالیان برگزار می شود. مارینا قایق بادبانی یکی از بزرگترین جزایر در ترکیه است و خدمات کشتی به طور منظم به جزیره یونان رودس صورت می گیرد . 
خوردو خوراک درمارماریس فوق العاده است. مارماریس مملو از رستوران ها و کافه هاست. بیشتر رستوران ها و کافه های مارماریس در کنار ساحل واقع شده اند. شما می توانید انواع غذاها و نوشیدنی ها و غذاهای جهان را به سلیقه خود پیدا کنید. منطقه نتسل مارینا منطقه ای ایده آل برای یک شام عاشقانه با مناظر آرام و رستوران های لوکس است. در اینجا پس از شام، می توان از گروه های موسیقی لذت برد. 

رستوران مارماریس
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt