برسام سیر

سفر به آنتالیا

02 بهمن ، 1397
برسام سیرآریا
درچند سال گذشته آوازه گردشگری در کشور ترکیه به ویژه تورآنتالیا نه تنها در آسیا، بلکه در همه ی جهان پیچیده است؛ همسایه های ترکیه به دلیل آب و هوای خوب و همچنین امکانات رفاهی مناسبی که در این منطقه برای مسافران مهیا شده به ترکیه سفر می کنند.گوشه ای از جاذبه های گردشگری این منطقه را مرور می کنیم . 

آنتالیایکی دیگراز دلایل افزایش روز افزون سفر گردشگران به این کشور، هزینه ی نسبتا پایین اقامت در بهترین و لوکس ترین هتل های آن می باشد .این شهر که ترکیبی از آثار و جاذبه‌های مدرن و قدیمی است، امکانات اقامتی و هتل‌های زیادی متناسب با هر بودجه ای دارد. 

هتل های معروف آنتالیا

همچنین پارک های آبی آنتالیا از تفریحات مفرح در این شهر است .
اگر می خواهید در یک مکان منحصر به فرد و در یک زمان فراموش نشدنی ساعات خوشی را با خانواده ویا دوستان خود سپری کنید، پارک های آبی آنتالیا بهترین انتخاب خواهد بود 


پارک آبی آنتالیا

جالبه بدانید اگرعاشق خرید هستید، میتوانید در مراکز خرید آنتالیا، به رویاهاتون تحقق ببخشید .خرید از بازار و مراکز خرید آنتالیا ترکیه با توجه به تنوع کالاها همیشه برای گردشگران تور آنتالیا لذت بخش بوده است.

مراکز خرید آنتالیا

به دلیل آب و هوای خوب و موقعیت مناسب شهر آنتالیا جشنواره های متعددی از جمله جشنواره های بهاره ، تابستانی ،پاییزه و زمستانی در این شهر بر پا می گردد


جشنواره آنتالیا

 بهتون پیشنهاد می کنم اگر هنوز موفق به سفر به این شهر جذاب نشدید آن را جزو الویت های سفر های تابستانی قرار بدهید . 

با آرزوی سفری خوش برایتان   

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt