دانستنی های سفر

سوغات کاپادوکیا
سوغات خریدن از لذت بخش ترین قسمت های سفر است. در این مطلب مهمترین و معروفترین سوغات کاپادوکیا رو بهتون معرفی می کنیم . حتما می دانید وقتی برای سفر وسیله برمی دارید، باید لباس های معمولی، ابزارهای هوشمند، دوربین، وسایل ضروری شخصی بهداشتی انتخاب کنید.
ادامه مطلب
کاپادوکیا کجاست ؟
میلیون ها سال پیش فوران های شدید آتشفشان کوه Erciyes فلات اطراف را پوشش داد. باد و آب و هوا سنگ های آتشفشانی نرم را به صدها ستون های عجیب و غریب ، مخروط ها و "دودکش های پری" در رنگ های مختلف از رنگ صورتی تا سبز و زرد تبدیل کرده است. از زمان قدیم، مردم این سنگهای نرم را توخالی کرده اند و کلیساها و صومعه های غار شکل بی شماری ساخته اند.
ادامه مطلب
کاپادوکیا و هتل های غارشکل
کاپادوکیا یک منطقه بزرگ است که حتی اگر شما بخواهید با ماشین خودتان هم به آنجا سفر کنید باز هم به دلیل بزرگ و پیچیده بودن آنجا نیازمند یک راهنمای حرفه ای هستید و ازطرفی به دلیل گران بودن هزینه ی رانندگی در کاپادوکیا، بهتون پیشنهاد می کنم حتما از تورهای کاپادوکیا بهره ببرید.
ادامه مطلب
تور های هیجان انگیز بالن سواری کاپادوکیا
همه دوست دارند مانند یک پرنده سبک بال باشند و بر فراز آسمان بی کران پرواز کنند. این یک رویا بزرگ برای انسان است. اکنون می توانید رویای خود را با تور کاپادوکیا تحقق بخشید. کاپادوکیا شهری عجیب و رویایی در ترکیه است.
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load