دانستنی های سفر

معروفترین هتل های وان
وان یکی از شهرهای شرقی ترکیه است که از لحاظ مسافت به ایران و استان‌های شمال غرب کشور نزدیک است. وان شهری تاریخی است و چندین جاذبه‌های گردشگری و تاریخی دارد. در اینجا به معروفترین و مهمترین هتل های شهر وان اشاره می کنیم .
ادامه مطلب
سوغات کاپادوکیا
سوغات خریدن از لذت بخش ترین قسمت های سفر است. در این مطلب مهمترین و معروفترین سوغات کاپادوکیا رو بهتون معرفی می کنیم . حتما می دانید وقتی برای سفر وسیله برمی دارید، باید لباس های معمولی، ابزارهای هوشمند، دوربین، وسایل ضروری شخصی بهداشتی انتخاب کنید.
ادامه مطلب
کاپادوکیا کجاست ؟
میلیون ها سال پیش فوران های شدید آتشفشان کوه Erciyes فلات اطراف را پوشش داد. باد و آب و هوا سنگ های آتشفشانی نرم را به صدها ستون های عجیب و غریب ، مخروط ها و "دودکش های پری" در رنگ های مختلف از رنگ صورتی تا سبز و زرد تبدیل کرده است. از زمان قدیم، مردم این سنگهای نرم را توخالی کرده اند و کلیساها و صومعه های غار شکل بی شماری ساخته اند.
ادامه مطلب
اتاق های هیجان انگیز هیلتون دالامان مارماریس
تا حالا شده دلتون بخواد وقتی از خواب بیدار میشید بپرید توی استخر؟ یا با تلالوء امواج پر ازعشق خورشید روی صورتتون بیدار بشید ؟ این رویا با شاهانه ی مارماریس به حقیقت پیوست. هتل هیلتون دالامان مارماریس دارای اتاق های استاندارد، اتاق های رو به استخر ، اتاق های روبه باغ و اتاق های روبه رودخانه می باشد.
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load